I-Ingiant DHS034-1-10A Indandatho Yokutyibilika Kweshafti Eqinileyo Yezithuthi Ezisebenza Kude
Inkcazo emfutshane:
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Inkcazo
DHS034-1-10A
Iiparameters eziphambili
Inani leesekethe 1 Ubushushu bokusebenza “-40℃~+65℃”
Ikaliwe ngoku 10A Ukufuma okusebenzayo <70%
I-voltage elinganisiweyo 0~240 VAC/VDC Inqanaba lokhuseleko IP51
Ukumelana nobushushu ≥500MΩ @500VDC Izixhobo zendlu Yenziwe ngentsimbi eshayinayo
Amandla okuvala ubushushu 500 VAC@50Hz,60s,2mA Izixhobo zombane zokunxibelelana Isinyithi esixabisekileyo
Ukwahluka kokumelana okunamandla <10MΩ Iinkcukacha zentambo ye-Lead I-5A ngesekethe nganye ene-AF-0.35mm^2, iphumle ne-AF-0.15mm^2
Isantya esijikelezayo 0~300rpm Ubude bentambo ye-Lead 200mm + 15mm
Umzobo Wenkcazo Yemveliso
inkcazo yemveliso1
Isicelo sifakiwe
inkcazo yemveliso2
inkcazo yemveliso3
inkcazo yemveliso4
Inzuzo yethu
Indawo yeFektri
inkcazo yemveliso5
inkcazo yemveliso6
inkcazo yemveliso7Inkcazo
DHS034-1-10A
Iiparameters eziphambili
Ilinganiswe ngoku 10A Umswakama osebenzayo <70%
I-voltage elinganisiweyo 0 ~ 240 Inqanaba loKhuseleko lwe-VAC/VDC IP51
Ukumelana nobushushu ≥500MΩ @500VDC Izinto zendlu Intsimbi engatyiwayo
Amandla okukhusela 500 VAC@50Hz,60s,2mA Izinto zombane zokunxibelelana Isinyithi esixabisekileyo
Ukwahluka kokumelana okunamandla <10MΩ Iinkcukacha zentambo ye-lead 5A ngeesekethe ezine-AF-0.35mm^2, ziphumle nge-AF-0.15mm^2
Isantya esijikelezayo 0 ~ 300rpm Ubude bentambo yentsimbi 200mm + 15mm